שנה חדשה החלה

שנה שעברה היתה מוצלחת במיוחד, עברנו יחד פרויקטים גדולים ומוצלחים, רכיבה ראשונה לאילת, משלחת גדולה לאוסטריה, מחנות אימונים ושיגרת אימונים מהנה.

כמו שפרשן במשחק כדורגל אומר "המומנטום איתנו" ואנחנו מקוים להמשיך במגמת העלייה. כמו שבודאי שמתם לב, דברים לא קורים ככה במקרה ומעצמם, אנחנו עושים צעדים אמיצים כדי להשתפר, פתחנו לעצמנו משרד, גייסנו מנהלת אדמיניסטרטיבית עם המון ניסיון בניהול פרויקטים, וכרגע אנחנו עובדים על שיתופי פעולה שכולנו נרוויח מהם ובעיקר אתם- המתאמנים, אתם הלקוחות שלנו והכי חשוב לנו שתהיו מרוצים.

לצד הפרויקטים הגדולים אנחנו ממשיכים בהתנהלות הרגילה, בראש ובראשונה אנחנו קבוצת טריאתלון וריצה ובתקופה הקרובה נתמקד בתחרויות הטריאתלון גן שמואל וחיפה ובריצות סובב עמק, מרוץ אייל, מרוץ הלילה של תל אביב ומרוץ על"ם/חולון.

18/10 – טריאתלון גן שמואל – ספרינט/אולימפי/חצי איש ברזל- נשתתף כולם בתחרות, כל אחד לפי יכולתו.
24/10 – סובב עמק – 32/62/100 – גם כאן נשתתף בתחרות כל אחד לפי המרחק המתאים לו.
1/11 – טריאתלון חיפה – ספרינט/אולימפי/חצי איש ברזל- שוב כל אחד לפי יכולתו, אלו שעשו ספרינט בגן שמואל יכולים לנסות את כוחם באולימפי.
15/11- מרוץ אייל – 15 ק"מ – לצד המתחרים, עבור אלו שבאים רק להשתתף, נוציא ריצה חברתית.
(התחרות בשבת לכן נוציא את הרכיבה ביום שישי)
21/11- מרוץ על"ם/חולון – 10 ק"מ – מרוץ שככל שנה אנו גאים להשתתף בו ולתרום למען מטרה חשובה.
4-6/12 נקיים מחנה אימונים גדול ומיוחד… משולב עם מירוץ עמק המעיינות, מחנה אימונים עבור הטריאתלטים שמשתתפים בישראמן (מלא וחצי) ועבור הרצים!! המשתתפים במרתונים טבריה/תל אביב וירושלים, כמו כן המחנה יתאים לאלו שישתתפו בפרויקט הגדול הבא שלנו….טוסקנה.

טוסקנה – חיכינו לסיום הרכיבה לאילת ועכשיו הגיע הזמן להכריז באופן רשמי על היעד הגדול הבא שלנו – מרוץ שטח למרחקים 30/50/100 ק"מ בטוסקנה. המטרה מתאימה לכולם אפילו ליותר מתחילים קיים מקצה של 4X25 שליחים. (https://www.facebook.com/TuscanyCrossingIL )
אנו בטוחים שקבוצה גדולה תבוא (אפשר להביא את בן/בת הזוג) ומי שיישאר מאחור יתחרט על כך. לקראת הרישום נקיים מפגש הסבר על המטרה בחודש הקרוב.

ארוע חברתי נוסף שכבר רבים (כולם!- נכון לכתיבת שרות אלה 124 רצים..) נרשמו אליו- ריצת כפרות בערב יום כיפור (2 לפנות בוקר בין חמישי לשישי בתאריך 2/10 ) בירושלים. פרטים מלאים ניתן למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו ( https://www.facebook.com/events/880853121926803/ ).

גם השנה MyWay תוציא משלחת לאוסטריה 2015, יש ברשותנו מספר מצומצם של סלוטים וכמו כן תפרנו חבילה אטרקטיבית ומחבקת למשתתפי התחרות. פרטים מלאים ניתן למצוא באתר שלנו (http://www.trimyway.co.il/?page_id=1834 ).

"תדיר ושאינו תדיר – תדיר קודם"
זהו כלל חשוב במקורותינו, כלל זה נלמד מספר במדבר (כח) "מלבד עולת הבוקר אשר לעולת התמיד תעשו את אלה". משמעו שיש להקריב את הקורבנות המוספים (חגים, ראש חודש וכו') אחרי קורבן התמיד של שחר (כל בוקר, שהיא תדירה יותר).
קורבן התמיד שלנו הם אימוני הבוקר היומיומים, ובראש ובראשונה עלינו לתת דגש על השיגרה.

ביום ראשון – שני אימונים, קרוספיט עם תמר בהדר יוסף ושחיה בים.
יום שני- בבקר אימון ריצה באצטדיון הדר יוסף ובערב שחיה בכפר המכביה.
יום שלישי- רכיבה בפארק
יום רביעי- ריצה בפארק
יום חמישי – שחיה בכפר המכביה.
יום שישי – ריצת נפח
יום שבת – רכיבת נפח.

בנוסף מתקיימים אימוני ערב במסגרות שונות שמפורסמות באתר שלנו (http://www.trimyway.co.il/ ) .

 

שנה טובה ובהצלחה לכולנו

צוות MyWay

גווין ואריאל

Beim reisanbau kann südkorea inzwischen sogar die bachelorarbeit anfrage selbstversorgung sichern