דבר המאמן אביב 2014 :

זהו סיימנו את מחנה האימונים לקראת איש הברזל באוסטריה ומבחינתנו החברה מוכנים ,הרכבת יצאה לדרך ולמעשה כבר לא בשליטה שלנו . מה שיש להם ברגלים ובראש איש כבר לא יקח ומה שנשאר זה רק לשמור לא להרוס את זה עד התחרות (תזהרו רק לא להיתקל בהם בטעות באימונים כי הם במצב זומבי -קצת חולמים וקצת מרחפים כרגע ) . ואנחנו עם הראש קדימה לפרויקטים הבאים ולחלומות החדשים שלנו ושלכם קטנים כגדולים גדולים וקטנים .
כל היופי בהצבת מטרות מעבר למטרה עצמה היא היכולת להעז ולחלום .מטרה טובה היא מטרה הגורמת לנו לצד החשש והטלת ספק במסוגלות שלנו לבצע אותה גם התרגשות ופרפרים בבטן , חיוך ורצון לקום בבוקר ולהתאמן והיופי במטרה קבוצתית משותפת היא השותפות לדרך ולמטרה ,היכולת לשתף חברים בתחושות ובחששות לצד החברויות שנוצרות בדרך יחד עם הליווי המקצועי של צוות המאמנים והכל קורם עור וגידים לחוויה בלתי נשכחת . ואחרי הקדמה שכזו איך אפשר בלי המטרות והיעדים הבאים שלנו , ונתחיל דווקא מהסוף באפריל 2015 אנחנו מתכננים להשתתף בריצת חוויה בטוסקנה שבאיטליה> בתוכנית יש אפשרות לריצת שליחים של 4*25 ק"מ מטרה שכזו יכולה להתאים לכל מי שרוצה להנות מריצה בנופים מטריפים אבל אין לו את הזמן להתאמן יותר מידי או למי שעושה כיום את צעדיו הראשונים בריצה ורוצה לקחת חלק בחוויה המשותפת של המרוץ הנסיעה והטיול המשותף . מקצה ה 50 ק"מ שלדעתנו שתהיה ספינת הדגל של המסע -כאשר מטרה שכזו יכולה להתאים לכל המרתוניסטים שביננו שכבר רצו מרתון או שניים ומחפשים את המשהו השונה הזה או הדבר הבא או לחברים שרוצים לאתגר את עצמם בקפיצת מדרגה רצינית ביכולות הריצה שלהם . וכמובן מקצה "האולטרא" 100 ק"מ שמהווה אתגר שווה ערך לתחרות איש הברזל (לפחות לדעתנו וכמי שחווי את הריצה למרחקים האלו בעבר ) ומיועד ל"שרוטים" שביננו אוהבי האתגרים ולילות נטולי שינה . בקיצור תפתחו יומנים תסמנו X גדול באפריל ובקרוב נפרסם את הפרוייקט במלואו …. ואם כבר פתחתם יומנים תדפדפו כמה חודשים אחורה לחודש נובמבר "מסע האופנים של MYWAY מראש הנקרה לאילת " – לאור ההצלחה של שנה שעברה ,התמונות ,הקפיצה ברמת הרכיבה של החברים בעקבות האימונים למסע והבקשות הרבות השנה נפתח מספר מסלולים שמתאימים לכל הרמות החל ממסלול קרפיון , דרך מסלול מקוצר של יומיים מים המלח לאילת , מסלול ארוך במיוחד שיכלול תוספת של יום נוסף וטיפוס לחרמון וכמובן המסלול ה"קלאסי " של 4 ימי הרכיבה מראש הנקרה לאילת ..הטיזרים עולים בימים אלו לאוויר ובקרוב ההרשמה המוקדמת שתפתח לחברי הקבוצה בלבד באתר הקבוצה {אנא תרשמו בהקדם כי אנו נהיה מוגבלים במספר הרוכבים במסע וברגע שההרשמה תיפתח החוצה כבר לא נוכל להבטיח מקומות לחברי הקבוצה }….שלא תגידו לא ידענו 
המטרה הבאה נולדה בעקבות מיזם חדש שהתחלנו בו "הפרלמנט של MYWAY " -מכיוון שאנחנו רואים בכולכם משפחה ושותפים ,אחת לתקופה אנו נשב לשיחה לילית על קפה ועוגה ( או בירה ובוטנים ) עם כמה מחברי הקבוצה ונקשיב ונשמע מה יש לכם להגיד על הקבוצה ,מה כדי לשנות ומה לשמר ,מה הייתם רוצים שיהיה או יקרה ומה חסר או מפריע לכם וכמובן איך לדעתכם לעשות את הדברים הנ"ל . מי שרוצה לקחת חלק בפרלמנט שיצור איתנו קשר ישירות וללא קשר אנו נשלוף אתכם באימונים ובמיילים ונזמין אתכם . בקיצור המטרה הבאה באה בעקבות פרלמנט שכזה ולקראת הסתיו אנו נקיים מחנה אימונים לשם מחנה אימונים ככה בשביל הכייף והחוויה ללא מטרה ספורטיבית גרידא שתעמוד מאחוריה . נצא ליומיים או שלושה של חופשה ספורטיבית/מחנה אימונים המלווה במעטפת מחבקת של הקבוצה -הנאה מובטחת !!
קצת על התקופה הקרובה…
את אימוני השבוע נפתח ביום ראשון בשעה 6:00 בשחייה קבוצתית בים ולאחר מכן בריצת בוקר קלילה שתזניק לנו את השבוע . אימוני הריצה והטריאתלון של אמצע השבוע יתאפיינו בהמון דגשים של טכניקה ובסיס לקראת המחצית השניה של העונה ומרוצי הסתיו וגם הפילטס יערך בחוף הצוק עם דגשים של תרגילי חיזוק וליבה בעיקר . לגבי אימוני הסופ"ש עד שנתחיל באימוני הרכיבה לקראת MYWAY 2 אילת , אימוני האופנים של שישי יופסקו ונחזור ונרוץ במתכונת רחבה הרבה יותר של ריצות שישי כאשר בתקופה זו רוב הריצות יצאו מחוף הים כך שנוכל אח"כ להשתכשך בים או סתם כך לשבת על חוף הים ולהנות מבוקר קסום ורכיבות השבת ימשיכו במתכונתם הנוכחית עם בגדי הרכיבה החדשים והזוהרים שלנו ודגשים על רכיבה בפלאטון ,שליטה באופנים ושימוש בכלים כגון מדי סל"ד וואטים שיעזרו לנו מאוד בהמשך הדרך .
בצוות עצמו בעוד אלעד הולך ונהיה חכם יותר בדרכו לתואר הראשון ,אופירה מותחת אותנו על רקע הזריחה ואנטון משלב יכולת ריקודים מרשימה עם להקת בת שבע יחד עם אימוני רכיבה מושקעים במיוחד , טלי שיינברג הצטרפה והשתלטה על האדמיניסטרציה וניב דיין הצטרף ונכנס עמוק לתוך צוות המאמנים ומעניק לנו לצד המקצועיות הגדולה שלו גם איכפתיות ומנהיגות אמיתית . אנו מברכים אותם על ההצטרפות שלהם לצוות המדהים שלנו ולמשפחת MYWAY ומאחלים להם הצלחה .
ולקינוח ברגע שהחברים שלנו יחזרו מאוסטריה נתפנה סוף סוף לערוך את המסיבה השנתית " 3 שנים לMYWAY " ופרטים נוספים בקרוב מאוד ……
אז שיהיה לנו בכייף כל אחד בדרך שלו וכולנו ב MYWAY
מאיתנו אריאל וגוון וצוות MYWAY